Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

25-10-2011 15:13 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zmluvy bytoveho podniku
Vážený pán Nagy. Myslím si, že je načase ukončiť túto ságu Vašich otázok, ktoré sa týkali MsBP. Táto spoločnosť má svojho konateľa. Ak hovoríme o možnosti vyvodzovania zodpovednosti, je iba na Vás, či sa rozhodnete konať formou sťažnosti alebo návrhom na príslušný súd, ak sa domnievate, že išlo o vážnejší delikt. Či mohol MsBP poveriť iného pracovníka konkrétnou úlohou, alebo nariadiť nadčasovú prácu je otázka na konateľa MsBP.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: