Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

21-10-2011 14:01 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zmluvy bytoveho podniku
Dakujem za odpovede. Chcem sa este opytat ci nesie za stav veci niekto zodpovednost, a ak ano, co urobi mesto aby sa situacia neopakovala. Zaroven sa chcem opytat, ci MBP nemohol takou zavaznou vecou poverit inu zamestnankynu, najma ked si obcania mesta spajaju nezverejnovanie a rodinkarstvo s moznou korupciou v MBP? A preco na skenovanie nevyuzil moznost nariadit zamestnancom nadcas tak isto, ako to v pripade potreby nariaduju zavody v okoli Serede?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: