Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

19-10-2011 08:32 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zmluvy bytoveho podniku
Prave su dva tyzdne a bytovy podnik este nezverejnil ani jednu jedinu zmluvu, fakturu ci objednavku, aj ked na ich stranke uz tyzden vidim zverejneny system na prezeranie tychto dokumentov. Zda sa Vam to normalne, pretoze ja ako obcan mesta mam z toho obavy? Chcem sa opytat, ci je to pravda, ze konatel bytoveho podniku dostal odmenu 23112,91€ za rok 2010.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: