Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

05-10-2011 14:28 - RE: RE: Zmluvy bytoveho podniku
http://www.piestanskydennik.sk/rubriky/radime-vam/pravnik-radi/pravnik-radi-mesto-musi-zverejnovat-faktury-6890/ Tu som sa docital, ze: Povinnou osobou je tiež každá právnická osoba zriadená mestom podľa zákona, t.j. predovšetkým všetky mestské rozpočtové a príspevkové organizácie. Povinnou osobou je tiež každá právnická osoba, ktorú mesto založilo. A jediny spolocnik meskeho bytoveho podniku je len mesto. A akoze nenakladaju s meskym majetkom? Ved aj stolicky co na nich sedia su meske, nie?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: