Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

01-09-2011 19:21 - Parkovacie miesta vs. odpadkové koše na Námestí Slobody
Dobrý deň, Je príjemné mať spravenú cestu a parkovisko pred činžiakmi na Námestí, ale zdá sa, že projekt ostal nedokončený. Totiž, smetné koše sa len tak povaľujú, kde ich cestári nechali (resp. ak sa nejaká dobrá duša našla, odtlačila koše na nejaké parkovacie miesto, ale napr. koše na sklo sú na chodníku pri Lidli). Všimla som si, že pred činžiakom č. 28 je spravená ohrádka na smetníky. Prečo nie je podobná ohrádka aj pre ostatnými činžiakmi (29 - 31)? A pred domom č. 31 je nechaný rozhrabaný kus parkoviska a vyvalený obrubník - bude tam ešte dorobená ohrádka na smetníky??? Ďakujem za odpoveď.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: