Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

31-08-2011 16:04 - Poliklinika
Dobrý deň, v prvom rade, by som sa chcel poďakovať všetkým, čo sa podpísali pod to, že Sereď nemá lekársku pohotovosť.Ten kto túto situáciu spískal, by mal s prepáčením okamžite vypadnúť z úradu.Pracovníci mestského zastupiteľstva by mali v prvom rade pracovať pre blaho verejnosti, čiže nás občanov.Bohužiaľ, tu platí opak, najprv som ja potom ten zvyšok.Preto sa pýtam, kde mám vyhladať lekára,v prípade potreby, keď u nás táto možnosť vďaka hrubej nekompetentnosti padla.Často sa hovorilo o tom, že máme ísť buď do Galanty, alebo Hlohovca.V Galante vás však okamžite otočia, lebo vás buď neprijmú alebo povedia, že patríte pod Hlohovec, čo je totálna blbosť, lebo úradne patríme pod okres Galanta.Viem, že dotyčným je to srdečne jedno ako aj veľa iných vecí v našom meste,no mne nie.Preto chcem vedieť,ak v prípade nutnosti, budem potrebovať lekára,a v Galante ma neprijmú, mám ísť 40km do HC len kvôli tomu aby som bol ja resp. člen mojej rodiny ošetrený?Alebo to proste riešiť ako naši rómsky spoluobčania, ktorý si aj kvôli zvýšenej teplote volajú Rzpčku???Vážený páni úradníci, to, že Sereď mesto s takmer 20 000 obyvateľmi nemá lekársku pohotovosť, je hanba a vrchol neschopnosti, ktorá na našom mestskom zastupiteľstve vládne už roky.Všetci sa vyhovárate, že ja nič to tí predtým.Pravda je, že kvôli zlepšeniu životu v našom meste ste nehli nikto ani prstom ale toto bol vrchol.Zabezpečenie akútnej lekárskej starostlivosti je základ života v mestách,všade to vedia, len v Seredi asi vládne stredovek. S pozdravom, občan najbezpečnejšieho mesta
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: