Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

25-08-2011 10:26 - vraj pitná voda - a tečie žltá
Dobrý deň, už pár večerov mi doma tečie žltá voda a nevyzerá byť vôbec pitná. Že by to bol iba problém na Nám. Slobody? Reklama na \\\"pijem vodu z vodovodu\\\" je veľká, ale jej kvalita sa mi nezdá zodpovedajúca. Ako postupovať, aby človek mohol dokázať, že sú chvíle dňa, keď \\\"by mal byť - tovar - voda - reklamovateľný a peniaze vrátené\\\" a ešte aj platit za kanalizáciu, že som to musela vypustiť, lebo bola nepoužiteľná... Zaoberá sa týmto niekto v zastupiteľstve?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: