Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

24-08-2011 16:48 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Požívanie alkoholických nápojoch na verejných miestach v Seredi
Vážený pán! Dnes 24.8.2011 bolo detské ihrisko vyčistené. Súhlasím s Vami, že toto jednorázové čistenie podstatu problému nerieši. Neberte moje nasledujúce slová ako prenášanie riešenia problému na občanov. Je ale pravdou, že pokiaľ každý, kto zbadá odhodenie odpadku inde ako do odpadového koša, neupozorní neporiadnika na to, aby odpad zdvihol a hodil tam, kam patrí, nič sa v tejto veci nezlepší. Čistota mesta je vecou všetkých občanov. Nie je možné postaviť policajta za chrbát každému, kto má v ruke papier, ohryzok, prázdnu fľašu a je možné očakávať, že ho len tak hodí na zem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: