Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

23-08-2011 20:21 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Požívanie alkoholických nápojoch na verejných miestach v Seredi
Pan Veselicky, dakujem za prestrenie situacie, dnes (23.8.2011) som Vas z okna aj videl ako ste z p. nacelnikom z MP boli na sidlisku, no kym som prisiel dole boli ste uz prec. Vobec nie som obcan v zrelesom veku, len mam dieta ktore este nema ani 4 roky a takych deti je na tomto sidlisku viac. Netrapi ani to hlasne zasmiate sa spominanej skupinky ludi a podobne veci, ktore opisujete. Jedine co sa snazime docelit je aby si spominana skupinka po sebe ten bordel aj upratala. Trosku ironicky, som rad, ze moje dieta este nechodi do skoly a nevie precitat tie \"vybrane slova\", ktore su popisane po preliezkach a v domceku pri smyklavke. Povazujem nie za nicenie ihrisko, no urcite je to poskodzovanie. Mamicky nasich deti uz nebavi kazde rano ako pridu k pieskovisku si to pieskovisko vycistit od PET flias, plechoviek piva, koly a ohorkov od cigariet. Okolie ihriska ani nebudem komentovat, to ste videl sam... Taktiez porozbijane sklo tam bolo v ovela vacsom mnozstve ako ste videli. Takze mladi ludia mozu chodit, ale musia sa spravat tak ako ostatni nastevnici ihriska, cize mamicky deti, ktore tiez cez den zjedia nejaky ten keksik, vypiju dzus, no odpadky narozdiel od skupinky hodia do kosa.... Aj teraz kratko po dvadsiatej opat sedia na lavicke, vzhladom na horucavy dodrzuju pitny rezim a uz teraz Vam viem povedat, ako to okolie lavicky bude vyzerat rano. Za pokosenie a vycistenie ihriska vopred za vsetky mamicky dakujem no toto riesenie pre toto ihrisko nie je....
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: