Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

22-08-2011 14:08 - RE: RE: RE: RE: RE: Požívanie alkoholických nápojoch na verejných miestach v Seredi
Dobry den, rad by som pridal svoj postreh na pozivanie alkholu na verejenosti... Pridte sa pozriet na detske ihrisko, ktore vybudovalo mesto do vnutrobloku na Jesenskeho ul.. Porozbijane flase a pohare, plechovky od piva, ohorky od cigariet.... Kusok od tohto smetiska je pieskovisko, kde sa deti hraju najradsej bose... Cez den je klud ale akonahle sa zotmie, tak mladez si tam prichadza na svoje. Vzhladom nato ako to tam vyzera, tak nahodne kontroly od hliadok mestkej policie su neucinne, taktiez nezabralo volanie na 159. Bola snaha mamiciek si to tam pre svoje deti upratat, ale ked prisiel novy den plechovky od piva boli zase porozhadzovane po ihrisku...
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: