Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

07-08-2011 18:08 - Požívanie alkoholických nápojoch na verejných miestach v Seredi
Dobrý deň, chcem sa informovať, či existuje v Seredi VZN o požívaní alkoholických nápojov na verejných priestranstvách. Ja som také nenašla, napriek tomu mestský policajti pokutovali vysokoškolákov za to, že im z policjaného auta keď sa išli do parku ku kaštielu otočiť, uvideli okolo 18-tej hodiny na lavičke položenú fľašu alkoholu - tú schovali kým k ním policajti prišli. Policajti sa snažili ich prehľadať, ale flašu u nich nenašli, tvrdili však, že z auta ju videli (čo je aj pravda, ale piť ich nevideli, chalani nevykrikovali ani nerobili neporiadok). Policajti ich legitimovali a potom pýtali za priestupok požívania alkoholu v parku pokuty od každého 30 Eur, keď toľko nemali uspokojili sa s tým čo dali dokopy spolu 25 Eur, dali im potvrdenky o zaplatení a spokojní odišli. Viem, že v niektorých mestách je od roku 2008 zákaz v určitých hodinách požívanie alkoholu na verejnosti, ale v Seredi aj na pravé poludnie vidím pred Jednotou alebo v malom parku oproti Lidlu popíjajúcich a vôbec sa neskrývajú... čo ma utvrdzuje v tom, že u nás to zakázané neni. Nehovorím, že sa mi páči, že mládež popíja a to či už v podniku alebo vonku, ale nepáči sa mi ani ak "náhodou" prekročili policajti svoju právomoc a vymysleli si svojvoľne nový priestupok a vybrali zaň pokutu. Aďa
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: