Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

25-05-2011 17:22 - RE: RE: RE: financovanie futbalu
Vážený pán anonymný rodič! Trochu ma udivuje, že pri takom iformačnom zázemí, ktoré ste preukázali vo svojom príspevku spochybňujete úroveň vykonanej kontroly čerpania dotácie. Je ľahko preukázateľné, že každé Euro odoslané na účet Futalového klubu bolo v rokoch 2009 aj 2010 kontrolované. Náklady, ktoré z príspevku môžu byť uhrádzané nie sú limitované. Ak napríklad z príspevku mesta na rok 2010 bolo na dopravu hráčov použitých a preukázaných 4 011,02 Eur a skutočné náklady predstavovali 6 011,02 Eur, v účtovníctve mesta je suma 4 011,02 Eur vydokladovaná. Ak chýbalo na tento účel 2000 Eur, lebo tých jázd bolo viac, bolo iba na vedení klubu, odkiaľ tých chýbajúcich 2 000 Eur získa. Ak za rok 2010 preukázal Futbalový klub, že vyplatil 26 745,3 Eur ako odmeny trénerov, je aj v tomto prípade zo strany mesta ako poskytovateľa príspevku všetko v poriadku. Ak ale v roku 2010 neboli trénerom vyplatené všetky hodiny, ktoré trénovali hráčov a klub ich nevyplatil v celom rozsahu, je to problém vedenia klubu a nie mesta Sereď. Mesto dáva príspevok na činnosť klubu. Nie je jeho vlastníkom. Ani jeho univerzálnym sponzorom. Finančné prostriedky mesta sú iba časťou prijmu Futbalového klubu. Preto o použití všetkých finančných prostriedkov rozhodujú orgány klubu a za prerozdeľovanie príspevku mesta nesú plnú zodpovednoť.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: