Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

11-05-2011 20:28 - RE: RE: Neriešená doprevná situácia na ulici SNP
Dobrý deň,prepáčte jedná sa o Jostav,neviem kedy to bolo schválené a je to aj nepodstatné,ale mal by sa niekto pozrieť ako je to tam teraz,ani chodci na chodníku nie sú v bezpečí ako sama som bola svedkom ako auto aby predišlo stretu s kamiónom vyletelo na chodník pri chovprodukte.Ja len na to upozorňujem,sama po tej ulici už nechodím ani ako vodič ani ako chodec,dúfam,že moja nehodová udalosť bola menej závažná,ako keby tam malo prísť k niečomu horšiemu ak sa tým nikto nebude zaoberať.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: