Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

03-05-2011 22:41 - Neriešená doprevná situácia na ulici SNP
Dobrý deň,po zavedení mýta sa kamiónová doprava celá preniesla na ulicu SNP.Ako vodička často prechádzam touto ulicou a sama mám skúsenosť pri strete môjho auta s kamiónom v úseku dovoleného zastavenia a státia pri Stavstroji.Nemáte sa kam vyhnúť, v mojom pripade si to odnieslo moje auto a odparkované auto inak by som skončila pod kamiónom,ktorý ani len nepribrzdil.Ten malý úsek dovoleného zastavenia je veľmi úzky aby sa tam zmestilo auto,kamión a odparkované auto alebo autá typu SUV. Nie len ja mám takúto zlú skúsenosť a preto prosim aby sa na to niekto pozrel ,či ten úsek spĺňa všetko aby tam bolo dovolené zastavenie a státie.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: