Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

30-04-2011 00:30 - detské ihriská
Dobrý deň, chcela by som len poďakovať za to, že konečne " po dlhom období" sa dali v okolí detských ihrisiek tabule o zákaze voľného vstupu psov. Bolo neúnosné ako niektorí majitelia činžiakových miláčikov venčili svojich psov v okolí ihrisiek a priamo na pieskoviskách. V minulom období to radšej vyriešili zrušením detských ihrisiek-pritom sa stále kladie dôraz na o, aby sa vyvíjali pracoviská kde by deti trávili svoj voľný čas a aj tie čo ostali boli voľne k dispozícií na výkaly !!!! Ráno keď som išla do práce som nechápala, ako slušný občan môže nechať svojho psa sa vyšpiniť na alebo v okolí detského ihriska. A ak ste išli po trávnatej časti, nebolo prekvapením, ak ste si priniesli domov na topánkach aj malý darček pre šťastie! Už sa začali ukazovať tabule s nápismi, ktoré určujú kde sa môžu a kde nie voľne pohybovať psy....Ja len pevne dúfam, že to bude aj kontrolované a tí čo to porušujú budú aj patrične potrestaní.......
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: