Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

30-03-2011 23:40 - parkovanie na Parkovej ulici
Dobry den chcela by som sa spytat, ktore tlacivo sa ma pouzit ak chceme ziadat o povolenie sikmeho parkovania na tejto ulici z dovodu nedostatku parkovacich miest. Este mam jednu otazku ohladne vyhradenia parkovacich miest na tejto ulici, ako treba postupovat a aka je suma za vyhradene parkovisko? Je potrebne zozbierat podpisy len vlastnikov nehnutelnosti na jednej - dotknutej strane, alebo je k tomu potrebny suhlas vsetkych vlastnikov nehnutelnosti na spominanej ulici? Dakujem za odpoved
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: