Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

17-03-2011 09:45 - RE: RE: RE: parkovisko na spádovej ulici
Občan môže všetko, čo nie je zakázané. Ak si tam poškodí vozidlo, mesto určite nebude platiteľom náhrady škody. Dáme na predmetné miesto zákaz parkovania? Bude platiť pre všetkých. V minulosti podobná úprava pri Vašom bytovom dome bola. K zrušeniu došlo práve na podnet vlastníkov bytov. Navrhujem Vám toto. Som Vám k dispozícii ktorýkoľvek pracovný deň do 18. hod. Prídite a môžeme o úprave parkovacích miest pred vchdomi do Vášho bytového domu hovoriť konkrétne. Sme od seba cca 50 metrov. Čakám Vás.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: