Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

09-03-2011 19:51 - RE: RE: parkovisko na spádovej ulici
Ďakujem za Vašu odpoveď. Jedná sa práve o zadnú časť od reštaurácie, kde parkujú i takí, ktorí tu nebývajú ani nie sú na návšteve ale pracujú v blízkosti obytného domu. Práve pre tých by mal byť zákaz vjazdu. Dezolátny stav možno nahradiť výrazom nevyhovujúci, ak však k uvedenému miestu nie je zákaz parkovania tak vlastníci áut nemajú dôvod tu neparkovať. Ak však má miesto slúžiť na parkovanie potrebuje nutne opravu, lebo oprava poškodeného podvozku auta pôjde na úhradu tomu, kto spravuje tieto časti. Máme zateplený činžiak a o okolie sa nikto nestará. Každý obytný dom má mať miesta na parkovanie. Bytový podnik nám v tomto nepomôže.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: