Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

13-02-2011 19:26 - parkovisko na spádovej ulici
Chcela by som sa spýtať kto má v kompetencii riešiť parkovanie v okolí paneláku Spádova 1154(oproti pošte). Parkovisko je tu v dezolátnom stave, autá parkujú na trávniku resp. pod oknami, príjazdová cesta sa prepadáva... Ak miesto vedľa kontajnerov nie je určené na parkovanie, bolo by to vhodné označiť. Avšak úprava je naozaj nutná. Ďakujem
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: