Termálne kúpalisko Vincov les (Sládkovičovo)

55 kilometrov od Bratislavy na južnom Slovensku sa nachádza termálne kúpalisko Vincov les - Sládkovičovo. V areáli ter..
(10 km)


Termál Centrum Galandia – Galanta

Termál Centrum Galandia – Galanta je vodný svet na Slovenská . Nachádza sa v juhozápadnej časti krajiny, v meste Galan..
(10 km)


Galanta

Galanta je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v juhozápadnej časti krajiny neďaleko hraníc s Maďarskom a Rakúsko..
(10 km)


Dom ľudového bývania v Matúškove

Dom z roku 1847 patrí k chráneným pamiatkam Slovenska. Expozícia bol otvorený pre verejnosť roku 1984 a približuje spô..
(13 km)


Trnava

Trnava je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží severovýchodne od Bratislavy v centre Trnavské pahorkatiny. Je jedn..
(15 km)


Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (Hlohovský hrad) sa nachádza na Slovenská . Stojí v juhozápadnej časti krajiny, na úpätí južného výbež..
(16 km)


Dom ľudového bývania Veľké Úľany

Dom ľudového bývania Veľké Úľany sa nachádza na slovenské. Stojí v juhozápadnej časti krajiny, v Trnavskom kraji, v ob..
(17 km)


Hlohovec

Hlohovec je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v juhozápadnej časti krajiny na rieke Váh asi 30 km od Trnavy. Hi..
(17 km)


Šaľa

Šaľa je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v juhozápadnej časti krajiny na rieke Váh. História tejto oblasti sia..
(18 km)


Aquapark Senec

Aquapark Senec sa nachádza v známom slovenskom letovisku Slnečné jazerá - sever, v Senci . V aquaparku si na svoje pr..
(25 km)


Slnečné jazerá Senec

Slnečné jazerá Senec sú jedným z najnavštevovanejších letovísk v Slovenskej republike. Toto rekreačné stredisko sa nac..
(25 km)


Kostol sv. Michala Archanjela

Kostol sv. Michala Archanjela nájdete na skalnatom kopci, pod západným výbežkom vrchu Zobor. V Dražovce, neďaleko Nitr..
(25 km)


Senec

Senec je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v juhozápadnej časti krajiny na rozhraní Podunajskej roviny a pahork..
(26 km)


Nitra

Nitra je mesto na Slovensku. Nachádza sa na juhu krajiny. Leží na rieke Nitra pri úpätí pohoria Trbeč. V tejto oblasti..
(27 km)


Nitriansky hrad

Nitriansky hrad sa nachádza na sklanatém výbežku, v meste Nitra , na južnom Slovenská . Nitriansky hrad bol vybudovaný..
(26 km)


Botanická záhrada Nitra

Založení botanickej záhrady v Nitre sa datuje k roku 1982 ako účelové zariadenie Vysokej školy poľnohospodársko-hospod..
(27 km)


Vodný kolesový mlyn Jelka

Vodný kolesový mlyn Jelka sa nachádza na Slovenská . Leží v juhovýchodnej časti krajiny, v Trnavskom kraji, neďaleko ..
(24 km)


Vodný kolesový mlyn Tomášikovo

Vodný kolesový mlyn Tomášikovo sa nachádza na Slovenská . Stojí v juhozápadnej časti krajiny, cca 2 km od obce Tomáši..
(22 km)


Hrad Červený Kameň

Hrad Červený Kameň sa nachádza na Slovenská . Stojí vo východnej časti malých Karpát, v Bratislavskom kraji, pri obci ..
(32 km)


Pezinok

Pezinok je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v juhozápadnej časti krajiny asi 15 km od Bratislavy. História úze..
(35 km)


Schaubmarov mlyn

Schaubmarov mlyn je kultúrnou a technickou pamiatkou na Slovenská . Nachádza sa v západnej časti krajiny, v ulici Cajl..
(35 km)


Galéria insitného umenia Pezinok

Galéria insitného umenia sa nachádza v objekte Schaubmarového mlýna v Pezinku. Patrí ku kultúrnym a technickým pamiatk..
(35 km)


Black River Bernolákovo

Black River Bernolákovo je podľa USGA ratingu najnáročnejším golfovým ihriskom Európy. Nachádza sa na slovenský, v blí..
(34 km)


Slovakiaring

Slovakiaring je multifunkčný závodný okruh na slovenský. Nachádza sa v Trnavskom kraji necelých 40 km od hlavného mest..
(28 km)


Rozhľadňa Modra - Veľká Homoľa

Turistická Rozhľadňa Modra - Veľká Homoľa stojí na vrchole Veľká Homoľa, v Malých Karpatoch, v nadmorskej výške 709,2 ..
(36 km)


Vodný mlyn Dunajský Klatov

Vodný mlyn Dunajský Klatov sa nachádza na Slovenská . Leží v juhozápadnej časti krajiny, v Trnavskom kraji, v Dunajský..
(28 km)


Oponický hrad

Oponický hrad bol postavený už v 13. storočí ako kráľovské sídlo. V roku 1300 sa stal majetkom Matúša Čáka Trenčianske..
(36 km)


Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň sa nachádza na Slovenská . Leží v juhozápadnej časti krajiny, v Bratislavskom kraji, na zalesnenom ná..
(40 km)


Smolenický zámok

Smolenický zámok (zámok Smolenice) sa nachádza na Slovenská . Stojí v západnej časti krajiny, na úpätí Malých Karpát, ..
(34 km)


Vodná nádrž Sĺňava - Piešťany

Vodná nádrž Sĺňava je nejznámější rekreační letné oblastí v Piešťany. Vodná plocha má po oboch stranách vybudované prí..
(31 km)


Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš sa nachádza na Slovenská . Stojí na vrchu Dún (514 m nm), na južnom svahu pohoria Tríbeč, cca 5 km severne ..
(39 km)


Lyžiarske stredisko Pezinská Baba

Lyžiarske stredisko Pezinská Baba sa nachádza na Slovenská , v blízkosti mesta Pezinok , ktoré sa nachádza cca 15 km o..
(41 km)


Katarinka

Zřícenina sa rozkladá v Malých Karpatoch neďaleko obce Dechtice. Objekt sa nachádza v prírodnej rezervácii Katarína, k..
(34 km)


Športovo-rekreačný areál Zlaté piesky

Športovo-rekreačný areál Zlaté piesky leží na okraji hlavného slovenského mesta Bratislavy . Ide o najväčšie rekreačn..
(42 km)


Dunajská Streda

Dunajská Streda je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v južnej časti krajiny v Podunajskej nížine na Žitný ostro..
(33 km)


Hrad Ostrý Kameň

Hrad Ostrý Kameň sa nachádza na Slovenská . Leží v západnej časti krajiny, v Trnavskom kraji, pri obci Bukova , v obla..
(38 km)


Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je obľúbený rekreačný komplex v meste Dunajská Streda v Slovenskom republike. Nachádza sa ..
(35 km)


Kolonádový most Piešťany

Kolonádový most Piešťany sa nachádza na Slovenská . Stojí v západnej časti krajiny, v známom kúpeľnom meste Piešťany ...
(35 km)


Piešťany

Piešťany je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v západnej časti krajiny na rieke Váh. História tohto územia siah..
(35 km)


Plavecký hrad

Plavecký hrad je zrúcanina hradu na západnom úbočí Malých Karpát. Leží vo Slovenské republike , na kopci Pohanská, nad..
(42 km)


Letné kúpalisko Delfín

Letné kúpalisko Delfín sa nachádza v hlavnom Slovenská meste Bratislave , v mestskej časti Ružinov. Má kapacitu 2000 ..
(46 km)


Hrad Pajštún

Hrad Pajštún sa nachádza na Slovenská . Stojí v juhozápadnej časti krajiny, v Bratislavskom kraji, nad obcou Borinka ...
(48 km)


Televízna veža Kamzík

Televízna veža Kamzík sa na vrchole Kamzík, v Malých Karpatoch, v oblasti Koliba, v hlavnom slovenskom meste Bratislav..
(49 km)


Čierny hrad

Čierny hrad je zrúcanina stredovekého hrádku na západnom Slovenskom v Nitrianskom kraji. Nachádza sa pri obci Zlatno, ..
(46 km)


Hrad Korlátka

Hrad Korlátka alebo tiež Korlátka je hradná zrúcanina vo Slovenské republike . Nachádza sa približne 50 km severne od ..
(41 km)


Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda známy tiež ako Dobrovodský hrad je rozsiahlym pozostatkom kamenného hradu na Slovenská . Nachádza sa c..
(39 km)


Prešporok

Prešporok je hlavné mesto Slovenska. Leží po oboch brehoch rieky Dunaj v juhozápadnej časti krajiny. Počiatky mesta si..
(49 km)


Zlaté Moravce

Zlaté Moravce je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v západnej časti krajiny na sútoku rieky Žitava a Hostinskéh..
(50 km)


Bratislavský hrad

Bratislavský hrad (hrad Bratislava) sa nachádza v hlavnom slovenskom meste Bratislave . Bol postavený v 10. storočia ..
(49 km)


Rozhľadňa Nový most UFO

Rozhľadňa Nový most UFO sa nachádza v hlavnom slovenskom meste Bratislave, nad Novým mostom cez rieku Dunaj, ktorý bol..
(49 km)


Vodná nádrž Čerenec

Vodná nádrž Čerenec sa nachádza v katastrálnom území obcí Prašník a Vrbové , cca 15 km od známeho kúpeľného mesta Pie..
(39 km)


Zoo Bratislava

Zoo Bratislava sa nachádza v hlavnom slovenskom meste Bratislave , v ulici Mlynská dolina 1. Patrí k veľmi úspešným c..
(51 km)


Dinopark Bratislava - Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Dinopark Bratislava - Bratislava - mestská časť Karlova Ves je unikátnym zábavným parkom pre širokú verejnosť na Slove..
(51 km)


Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska je jedinečné svojou liečivou geotermálnou vodou. Svojim minerálnym zložením je podobná Mŕ..
(49 km)


Botanická záhrada Univerzity Komenského Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského bola založená v roku 1942. Nájdete tu sbérky odpadových dřevin, trvalek, letni..
(51 km)


Kostol svätej Kataríny Topoľčianky

Kostol svätej Kataríny Topoľčianky je významné pútnické miesto na Slovenčina . Stojí v Nitrianskom kraji, cca 5 km Aut..
(52 km)


Nové Zámky

Nové Zámky je mesto nachádzajúce sa na Slovensku. Leží v dunajskej nížine medzi Bratislavou a Budapeští. Medzi rokmi 1..
(46 km)


Topoľčianky

Topoľčianky je obec s bohatou históriou na Slovenská . Nachádza sa v Nitrianskom kraji, cca 5 km od mesta Zlaté Moravc..
(52 km)


Hipologické múzeum Topoľčianky

Hipologické múzeum Topoľčianky je múzeum koní na Slovenčina . Stojí v Nitrianskom kraji, cca 5 km Autor mesta Zlaté Mo..
(52 km)


Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky sa nachádza na Slovenčina . Stojí v Nitrianskom kraji, cca 5 km Autor mesta Zlaté Moravce , v obci T..
(53 km)


Fotky z Panoramio sú chráněné autorským zákonom